Přijďte na Designblok 25.-.29.10. 2018 a oslavujte s námi

Přijďte na Designblok 25.-.29.10. 2018 a oslavujte s námi Na 20. ročníku přehlídky nejen českého designu představíme dvě novinky: RETRO Přepínač 3v1 jako unikátní řešení spínání více světel z jednoho místa a nový materiál v edici RETRO: luxusní a nadčasové SKLO použité na kulatých rámečcích.

Designblok se bude tradičně konat na Výstavišti v Praze Holešovicích 25. - 29. 10. 2018. Naši expozici, která se inspiruje "oslavou", hlavním tématem 20. ročníku Designbloku a která bude věnována řadě domovních vypínačů RETRO, najdete v Superstudiu na ploše s označením P44.

V autorské edici RETRO budeme prezentovat dvě novinky.

První z nich je přepínač tří světel, jehož vývoj začal zvídavým dotazem, jestli by bylo možné ovládat více jak dvě svítidla pomocí jednoho vypínače. Toto přání plní právě tento přepínač na tři světla (nebo tři skupiny světel) v řadě RETRO s vačkovým mechanismem uvnitř. Funkce přepínače spočívá v jednoduchém otáčení středového ovladače, kterým se postupně rozsvěcují či zhasínají světla v daném prostoru. Díky jednoduchému pohybu dokážete to samé jako když byste sepnuli postupně tři vypínače po sobě.

   

I druhá novinka v hravé expozici se týká kolekce vypínačů RETRO. Jde o progresivní a neotřelé materiály rámečků, sklo a beton. Sklo na kulatém vypínači reprezentuje luxus a nadčasovou krásu a působí velmi čistým a jemným dojmem. A proč beton? Tento neobvyklý materiál vnáší do interiérů nádech industrialismu a přitom se dobře kombinuje s ostatními přírodními materiály. Těší nás, že jsme na českém trhu jediní výrobci, kteří tento originální design na domovní elektroinstalaci mohou svým zákazníkům dopřát.

Přijďte se podívat na Designblok, načerpejte tunu nápadů a skvělých zážitků a nezapomeňte se zastavit u nás na stánku a vyzkoušet si naše vypínače sami.

Těšíme se na vaši návštěvu!

OSTATNÍ AKTUALITY
Operátor Napište nám dotaz ?
x
 
Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním Další informace