Platba

Platba

Způsoby platby

Hotově - při osobním odběru zaplatíte zboží v hotovosti v sídle naší společnosti nebo v provozovnách, poté vám bude zboží vydáno.

Dobírka - nejběžněji používaná platební metoda. Doručovateli uhradíte částku, která je uvedená ve vaší objednávce, a to v okamžiku doručení a převzetí zboží.

Převodem na bankovní účet - platbu můžete uskutečnit prostřednictvím běžného příkazu k úhradě u libovolné banky. Údaje potřebné pro převod peněz – částka, číslo našeho účtu, variabilní symbol vám budou zaslány v potvrzení objednávky na váš email. Po provedení platby nám jsou peníze na účet připsány obvykle během 1-3 pracovních dní. Zboží odesíláme ihned po obdržení platby. Při převzetí zásilky od doručovatele pak již nic neplatíte. Veškeré zboží je dodáváno s daňovým dokladem a dodacím listem. Zboží zůstává do úplného zaplacení majetkem prodávajícího. Není-li dohodnuto jinak, jsou peníze (případně daná část) v případě stornování objednávky nebo její části ze strany dodavatele (zboží je doprodáno) obratem odeslány zpět na číslo účtu, ze kterého byly převedeny.

Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním Další informace