Obzor.cz >> VŠE O NÁKUPU >> Platba

Platba

Způsoby platby

Hotově - při osobním odběru zaplatíte zboží v hotovosti v sídle naší společnosti nebo v provozovnách, poté vám bude zboží vydáno.

Dobírka - nejběžněji používaná platební metoda. Doručovateli uhradíte částku, která je uvedená ve vaší objednávce, a to v okamžiku doručení a převzetí zboží.

Převodem na bankovní účet - platbu můžete uskutečnit prostřednictvím běžného příkazu k úhradě u libovolné banky. Údaje potřebné pro převod peněz – částka, číslo našeho účtu, variabilní symbol vám budou zaslány v potvrzení objednávky na váš email. Po provedení platby nám jsou peníze na účet připsány obvykle během 1-3 pracovních dní. Zboží odesíláme ihned po obdržení platby. Při převzetí zásilky od doručovatele pak již nic neplatíte. Veškeré zboží je dodáváno s daňovým dokladem a dodacím listem. Zboží zůstává do úplného zaplacení majetkem prodávajícího. Není-li dohodnuto jinak, jsou peníze (případně daná část) v případě stornování objednávky nebo její části ze strany dodavatele (zboží je doprodáno) obratem odeslány zpět na číslo účtu, ze kterého byly převedeny.

Zavřít
Operátor Napište nám dotaz ?
x
 
Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním Další informace