Vypínače a zásuvky

Vypínače a zásuvky

V posledních letech došlo k výraznému pokroku ve vnímání důležitosti našeho životního prostoru. Design interiérů se začal pojímat koncepčně. Důležitou roli zde hrají i detaily. Proto se OBZOR
rozhodl přizvat ke spolupráci designéry a vznikly tak nové kolekce barev respektující nejnovější trendy. Zásuvka i vypínač může být i designovým prvkem.

Nechejte se inspirovat a vyberte moderní vypínač dle svého interiéru.

Výhodný nákup vypínačů a zásuvek na podnikovém eshopu »

DESIGNOVÉ DOMOVNÍ VYPÍNAČE A ZÁSUVKY

     

Výhodný nákup vypínačů a zásuvek na podnikovém eshopu »

RETRO VYPÍNAČE A ZÁSUVKY

Novinkou v sortimentu vypínačů a zásuvek OBZOR je designová edice RETRO. Navazuje na estetiku historických vypínačů ve stylu první republiky a "Vintage". RETRO řada vychází z keramických a dřevěných rámečků v kombinaci s různými typy kliček a pokliček. Novinka nabízí širokou paletu kombinací: Tu svou si najde každý zájemce o tento styl.

RETRO vypínače jsou vhodné jak do historických a rustikálních interiérů, tak do moderních prostor, kde navozují příjemný vizuální kontrast.

Designblok v Praze 2016

  

Designblok v Praze 2015

designblog 2015 obzor designblok 2015 obzor 2  designblok obzor

Designblok v Praze 2014

design blok design blok design blok

Výhodný nákup vypínačů a zásuvek na podnikovém eshopu »


 

Potřebujete objednat rámečky, kryty nebo přístroje zvlášť?

Jednotlivé vypínače, zásuvky, ovladače, sestavy a další sortiment termostatů, PIR čidel, bezdrátového ovládání nebo vysavačových zásuvek atd. si můžete vybírat v konfigurátoru domovních vypínačů a pak je rovnou nakoupit. Rychle, přehledně a názorně. Vyzkoušejte!

Pokud máte zájem si prohlédnout či nakoupit moderní domovní vypínače či komplety domovních vypínačů, najdete je i na eshopu.

Více fotografií a technické informace naleznete v katalogu Domovní elektroinstalace nebo napište na naše obchodní oddělení (odbyt@obzor.cz). Kontaktovat můžete i technickou podporu: Jiří Kubín 577 195 175, ots@obzor.cz.

 

Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním Další informace