Obzor.cz >> Výrobky >> Vypínače a zásuvky >> Vypínače a zásuvky

Vypínače a zásuvky

Společnost OBZOR vyrábí moderní, luxusní, RETRO a cenově výhodné řady vypínačů s jejichž pomocí ovládáme osvícení a nejrůznější domácí elektroniku. Vyrábíme moderní vypínače v trendy barvách a materiálech: skleněné vypínačekeramické vypínače, kovové vypínače, dřevěné vypínače a plexi vypínače. V naší nabídce najdete i levné vypínače z plastu.

Vypínače a zásuvky vyrábíme v těchto řadách:

Vypínače a zásuvky můžete objednat přímo o nás v eshopu, nebo si prohlédnout katalog (PDF).

Výhodný nákup vypínačů na podnikovém eshopu

V těchto řadách si můžete dopřát nejen nástěnné vypínače, ale např. i termostaty, snímače pohybu, otočné stmívače, doplnit je o bezdrátová tlačítka apod. V designu ELEGANT pod označením Aqua+ najdete vypínače a zásuvky s krytím IP44.

Jste odborník na elektroinstalace?

Sestavte si svůj domovní vypínač na míru v KONFIGURÁTORU DS.

Vyzkoušejte vypínače OBZOR na vaší zdi

Díky naší nové online aplikaci si můžete nahrát fotku vašeho interiéru a vyzkoušet na ní domovní vypínače OBZOR. Aplikaci najdete na www.domovnivypinace.cz

Designový vypínač pro moderní interiéry

 

Kde objednat

eshop vypinac

 

Komplety vypínačů na eshopu »

 

Potřebujete objednat rámečky, kryty nebo přístroje zvlášť?

Jednotlivé vypínače, zásuvky, ovladače, sestavy a další sortiment termostatů, PIR čidel, bezdrátového ovládání nebo vysavačových zásuvek atd. si můžete vybírat v konfigurátoru domovních vypínačů a pak je rovnou nakoupit. Rychle, přehledně a názorně. Vyzkoušejte!

Pokud máte zájem si prohlédnout či nakoupit moderní domovní vypínače či komplety domovních vypínačů, najdete je i na eshopu.

Více fotografií a technické informace naleznete v katalogu Domovní elektroinstalace nebo napište na naše obchodní oddělení (odbyt@obzor.cz). Kontaktovat můžete i technickou podporu: Jiří Kubín 577 195 175, ots@obzor.cz.

 

Operátor Napište nám dotaz ?
x
 
Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním Další informace