Designové řady vypínačů

Designové řady vypínačů

         
        

 

luxusní retro design

Nová řada RETRO vypínačů a zásuvek představuje nadčasový design inspirovaný prvky moderního minimalismu a původního baťovského stylu. RETRO kolekce najde své uplatnění v interiérech laděných do rustikálního, starobylého nebo vintage stylu. Keramickou a dřevěnou kolekci v budoucnu obohatí i kolekce skleněná. Prodej zahájíme v lednu 2017.

 • Leták RETRO v PDF ke stažení ZDE
 
nerezový vypínač decentezásuvka decente dřevoskleněný vypínač
domovní vypínač sklozásuvka decente mahagonhnědý vypínač decente

 

přírodní materiály, nadčasový vzhled

Minimalismus, moderní design, použití přírodních ušlechtilých materiálů charakterizuje novou řadu DECENTE. Širší rámečky vypínače ze skla, dřeva, kovu či plastu působí luxusně a stylově doplní interiér. Rámečky je možné kombinovat s bílými, černými anebo metalickými odstíny středových krytů.

Skleněné vypínače je možné vybírat z 13 barevných odstínů. Jedná se o sklo Lacobel, na kterém je nanesen vysoce kvalitní barevný lak. Lakované skla se vyznačují výbornou barevnou stabilitou, vysokou odolností proti vlhkosti a poškrábání. Barevná škála vždy zaručuje jednotnost odstínu, které se dá využít při sladění interiéru. Tento skleněný prvek lze pak využít ve stejném odstínu i jinde než na vypínači.

Kovové vypínače v nabídce Nerez a Hliník. Nerezové vypínače jsou ve vysokém lesku. Vypínač v hliníku je spíše v matné povrchové úpravě. Luxusní rámečky se vyjímají v několika typů interiéru.

Dřevěné vypínače - Dub, Ořech, Mahagon. Dřevo je v interiéru stále oblíbené. Dobře se dá kombinovat se sklem, nerez ocelí, hliníkem či plastem. Pozor však na přemíru různých dekorů dřeva a jeho kombinací v místnostech.

Produktová řada zahrnuje:

 • vypínače, zásuvky, ovladače
 • termostaty, PIR čidla
 • inteligentní elektroinstalace
rámečky a vícerámečky

DECENTE PLEXI již od 207 Kč bez DPH

4 nové odstíny skleněných vypínačů pro rok 2016. V nabídce můžete už vybírat ze 4 matných skleněných rámečků - bílá, černá, bronzová, kovově šedá. Saténová povrchová úprava "Matelac".

Interiér můžete doplnit o vypínač zrcadlo bronz nebo ocel.

Vypínače 2016

Skleněné vypínače: zrcadlo bronz, bílá mat, zrcadlo ocel, bronzová mat.

 
logo elegant vypínač olivově šedádomovní vypínač ocelově šedádomovní vypínač oříškově hnědá
elegant bíláelegant vypinacvypínač hlilnik elegance pro váš domov

Klasický, nevtíravě elegantní design této řady vytvoří harmonický celek s jakýmkoli typem interiéru. Na výběr je široká škála 21 barev, které lze vzájemně kombinovat. Unikátní konstrukce rámečků dovoluje spojovat libovolné dvě barvy dohromady na bočním a základním segmentu rámečku, a tak ladit vzhled vypínačů Vám na míru.

Neobvyklé konstrukční řešení spojování rámečků umožňuje také vytvářet svislé, plošné nebo až sedminásobné vodorovné kombinace vypínačů. Variabilitu řady Elegant podtrhuje systém bezdrátového ovládání RF HOME, který vám umožní bez jakéhokoliv stavebního zásahu umístit vypínač kamkoliv budete chtít.

Produktová řada zahrnuje:

 • vypínače, zásuvky, ovladače
 • aqua krytí IP44
 • medical
 • vysavačové zásuvky
 • termostaty, PIR čidla
 • inteligentní elektroinstalace
rámeček a vícerámeček elegant

Novinkou v této řadě je svislý trojrámeček a nové barevné odstíny v moderních tónech oříškově hnědé, cappuccina, ocelově šedé a olivově šedé. Trendy vypínače na e-shopu.

Nové trendy barvy

 

 
logo variant vypinac zelenavypinac oranzova vypinac modra
vypínač žlutávypínač purpurově fialovázelený vypínač

 

barvy pro odvážné i hravé

Produktová řada odvážného a hravého designu. Výrazné syté barvy rámečků na sebe vždy upoutají pozornost a působí optimisticky. Řada Variant používá stejné kryty a přístroje jako řada Elegant. Díky tomu je možné snadno inovovat vzhled až do trojnásobného vodorovného provedení.

Produktová řada zahrnuje:

 • vypínače, zásuvky, ovladače
 • termostaty, PIR čidla
 • inteligentní elektroinstalace
rámečky variant

Variabilitu řady Variant podtrhuje systém bezdrátového ovládání RF HOME, který vám umožní bez jakéhokoliv stavebního zásahu umístit vypínač kamkoliv budete chtít.

 
 
 
 

Komplety vypínačů v e-shopu »

Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním Další informace