RETRO vypínače v historickém domě v Příboře

Zdařilou rekonstrukci domu ze 16. století završilo osobité zařízení apartmánů, jejichž zdi jsou osazeny keramickými vypínači RETRO. Dům v centru Příbora nabízí zážitkové ubytování i zázemí pro společenské akce.

Dům č. p. 17 v zadním traktu tvořící spolu s č. p. 38 komplex Lucerna, "dům s duší", byl slavnostně otevřen na sklonku roku 2019. Poskytuje ubytování ve třech apartmánech, přičemž každý z nich je zařízen v jiném stylu a velmi se dbalo i na zdánlivé maličkosti. 

Nahlédněte do fotogalerie!

"Oba dva domy jsou založeny na detailech. Celý dům je rekonstruovaný tak, aby ve vás zanechal ty nejlepší pocity. Šlo nám o to, aby naši zákazníci odcházeli s pocitem klidu, odpočati a hlavně aby u nás načerpali pozitivní energii. Vypínače jsou jedním z těch důležitých detailů, který vnímáte nejen okem, ale i dotekem a sluchem. Právě vypínače od společnosti OBZOR ZLÍN splnily naše požadavky a můžeme říci, že po dvou měsících zatěžkávacího provozu jsou zákazníky vysoce hodnoceny. Pořádáme každý měsíc pro milovníky historie dny otevřených dveří a můžeme odpovědně říci, že 90 % návštěvníků se vypínače dotkne, projede přes něj svými prsty a téměř všichni se zeptají, zda si mohou rozsvítit – prostě ´jen tak´…," dělí se o čerstvé dojmy majitel domu, pan Rudolf Korčák.

  

Panu Korčákovi děkujeme za umožnění fotografování i povídání.

www.dumsdusi.cz

 

 

OSTATNÍ AKTUALITY
Operátor Napište nám dotaz ?
x
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.