KARIÉRA

KARIÉRA

Pokud máte zájem o pracovní pozici v naší firmě, můžete reagovat na naši nabídku. V případě, že v současné době není volná žádná pozice, můžete nám zaslat životopis na e-mail adresu: personalni@obzor.cz.

Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, dodatkovou dovolenou, 13. a 14. plat, odměny za pracovní výročí a životní jubilea, příspěvky na kulturní akce, závodní stravování, vlastní rekreační středisko a další  benefity.

Zasláním životopisu dáváte souhlas se zařazením do naší databáze, shromažďováním, zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/200 Sb., o ochraně osobních údajů.

 

V SOUČASNÉ DOBĚ NABÍZÍME TATO PRACOVNÍ MÍSTA: 

 

REFERENT PRODEJE A MARKETINGU

Náplní práce je zajišťování online marketingu (SEO, PPC, sociální sítě,…), správa a aktualizace webových stránek včetně e-shopu, pomoc při organizování veletrhů a výstav, tvorba tiskových zpráv a PR článků, příprava katalogů a propagačních materiálů, provádění analýz trhu, zákazníků, konkurence, …..

 Požadujeme SŠ (VŠ) vzdělání, znalost MS Office, základy grafických programů Adobe, znalost marketingu (především online marketingu), zodpovědnost, organizační schopnosti a aktivní přístup k práci, schopnost samostatného rozhodování  i týmové práce, řidičský průkaz sk. B, praxi v řízení vozidla, znalost AJ a praxe v oboru výhodou.    

 Termín nástupu je možno dohodnout.

 

DĚLNÍK  - OMÍLÁNÍ

Náplní práce je separování, omílání a sušení drobných kovových dílů. Pracovní úvazek je 7,5 hodiny v jednosměnném provozu.

Požadujeme zodpovědnost a spolehlivost. Pracovní pozice je určena pro osoby zdravotně postižené. Jedná se ochráněné pracovní místo.

Termín nástupu je možno dohodnout.

 

LISAŘ

Náplní práce je obsluha vstřikovacích lisů, odebírání výlisků, dokončovací práce (ořezávání vtoků, apod.). Pracovní úvazek je 7,5 hodiny ve třísměnné provozu (pondělí až pátek).

Požadujeme pečlivost, spolehlivost a manuální zručnost.

Termín nástupu je možno dohodnout.

  

DĚLNÍK – MONTÁŽNÍ PRÁCE

Náplní práce je montáž vačkových a domovních spínačů, letování tištěných spojů pájkou, lepení plastových výrobků a jiné kooperační práce. Pracovní úvazek je možno dohodnout dle zdravotního stavu uchazeče o zaměstnání.

Požadujeme pečlivost, spolehlivost a manuální zručnost. Pracovní pozice je určena pro osoby zdravotně postižené. Jedná se ochráněné pracovní místo.

Termín nástupu je možno dohodnout.

  

Písemné nabídky se stručným profesním životopisem a přehledem dosavadní praxe zasílejte na adresu OBZOR, výrobní družstvo Zlín, personální odd., Na Slanici 378, 763 02  Zlín nebo prostřednictvím e-mailu: personalni@obzor.cz.

 

Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním Další informace