KARIÉRA

KARIÉRA

Pokud máte zájem o pracovní pozici v naší firmě, můžete reagovat na naši nabídku. V případě, že v současné době není volná žádná pozice, můžete nám zaslat životopis na e-mail adresu: personalni@obzor.cz.

Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, dodatkovou dovolenou, 13. a 14. plat, odměny za pracovní výročí a životní jubilea, příspěvky na kulturní akce, závodní stravování, vlastní rekreační středisko a další  benefity.

Zasláním životopisu dáváte souhlas se zařazením do naší databáze, shromažďováním, zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/200 Sb., o ochraně osobních údajů.

 

V SOUČASNÉ DOBĚ NABÍZÍME TATO PRACOVNÍ MÍSTA: 

 

KONTROLOR

 

Náplní práce je  výstupní kontrola hotových výrobků a polotovarů, a to jak vizuálně tak i pomocí kontrolních přístrojů. Kontrolor odpovídá na svěřených pracovištích  za udržení naplánované jakosti finálních výrobků a služeb určených výrobních dílen. Má povinnost a pravomoc zastavit nekvalitní výrobu a zastavit expedici neshodných výrobků, v tomto případě informuje ihned nadřízené a vyžaduje odstranění neshody. Kontroluje dodržování technologické kázně výrobních pracovníků, identifikaci výrobků a značení stavu z hlediska jakosti v průběhu výroby – zjištění projednává s vedoucími výrobních provozů. 

Termín nástupu je možno dohodnout.

  

Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním Další informace