KARIÉRA

KARIÉRA

Pokud máte zájem o pracovní pozici v naší firmě, můžete reagovat na naši nabídku. V případě, že v současné době není volná žádná pozice, můžete nám zaslat životopis na e-mail adresu: personalni@obzor.cz.

Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, dodatkovou dovolenou, 13. a 14. plat, odměny za pracovní výročí a životní jubilea, příspěvky na kulturní akce, závodní stravování, vlastní rekreační středisko a další  benefity.

Zasláním životopisu dáváte souhlas se zařazením do naší databáze, shromažďováním, zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/200 Sb., o ochraně osobních údajů.

 

V SOUČASNÉ DOBĚ NABÍZÍME TATO PRACOVNÍ MÍSTA: 

 

DĚLNÍK – OBSLUHA POTISKOVACÍHO STROJE (TAMPOPRINT)

           

Náplní práce je obsluha potiskovacího stroje – práce s barvami. Pracovní činnost je prováděna vsedě.

Pracovní místo je určeno pro osoby zdravotně postižené. Jedná se o schráněné pracovní místo.

Termín nástupu je možno dohodnout.

 

Písemné nabídky se stručným profesním životopisem zasílejte nejpozději do 20.10.2017 na adresu OBZOR, výrobní družstvo Zlín, personální odd .Na  Slanici 378, 763 02  Zlín nebo prostřednictvím

e-mailu: personalni@obzor, případně se můžete telefonicky informovat v době od 8.00 do 14.00 na

tel.č.734 783 995.

  LISAŘ

 

Náplní práce je obsluha vstřikovacích lisů, odebírání výlisků, dokončovací práce (ořezávání vtoků apod.) a  jejich kontrola. V případě pracovní neschopnosti referentů technické kontroly bude  vykonávat práci kontrolora. Pracovní činnost je vykonávána ve třísměnném provozu (pondělí až pátek).

Požadujeme znalost čtení výkresové a technické dokumentace, uživatelskou znalost práce na PC,samostatnost a spolehlivost. Praxe v oblasti kontroly v plastikářském oboru je výhodou.

Pracovní místo je vhodné i pro osoby zdravotně postižené.

Termín nástupu je možno dohodnout.

 

Písemné nabídky se stručným profesním životopisem  zasílejte nejpozději do 30.10.2017 na adresu OBZOR, výrobní družstvo Zlín, personální odd., Na Slanici 378, 764 13  Zlín nebo prostřednictvím e-mailu: personalni@obzor, případně se můžete telefonicky informovat v době od 8.00 do 14.00 na tel.č.734 783 995.

 

 DĚLNÍK

 

Náplní práce je montáž vačkových spínačů, domovních spínačů a zásuvek dle výkresů a pokynů mistra, letování  tištěných spojů pájkou, lepení plastových výrobků a jiné  kooperační práce dle požadavků zákazníků - lepení obálek, apod.  Pracovní činnost je vykonávána vsedě bez vnuceného pracovního tempa.

Požadujeme manuální zručnost a spolehlivost.

Pracovní místo je určené pro osoby zdravotně postižené. Jedná se o chráněné pracovní místo.

Termín nástupu je možno dohodnout.

 

Písemné nabídky se stručným profesním životopisem  zasílejte nejpozději do 27.10.2017 na adresu OBZOR, výrobní družstvo Zlín, personální odd., Na Slanici 378, 764 13  Zlín nebo prostřednictvím e-mailu: personalni@obzor, případně se můžete telefonicky informovat v době od 8.00 do 14.00 na tel.č.734 783 995.

 

 

Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním Další informace