Obzor.cz >> Společnost >> KARIÉRA

KARIÉRA

Pokud máte zájem o pracovní pozici v naší firmě, můžete reagovat na naši nabídku. V případě, že v současné době není volná žádná pozice, můžete nám zaslat životopis na e-mail adresu: personalni@obzor.cz. V e-mailu zároveň uveďte tuto větu: „V souladu se zákonem č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji společnosti OBZOR, výrobní družstvo Zlín výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání, a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na jeden rok od jejich zaslání.“

Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, dodatkovou dovolenou, odměny za pracovní výročí a životní jubilea, příspěvky na kulturní akce, závodní stravování a další  benefity.

Zasláním životopisu dáváte souhlas se zařazením do naší databáze, shromažďováním, zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

MANIPULANT

Náplní práce je nakládání a převážení materiálu ze skladů na dílny, odvoz hotových výrobků do skladů, popř. nakládání do aut. Expedice hotových výrobků. Manipulace s těžšími břemeny. Pracovní činnost je vykonávána ve třísměnném provozu (pondělí – pátek). Požadujeme samostatnost a spolehlivost. Termín nástupu je možno dohodnout.

DĚLNÍK PŘEDVÝROBY

Náplní práce jsou práce u kovolisu, závitořezu, řezání trubek pokosovou pilou. Pracovní úvazek je 6,5 hodiny denně v jednosměnném provozu. Pracovní místo je určeno pro osoby zdravotně postižené.

Požadujeme manuální zručnost, zodpovědnost a spolehlivost.

Termín nástupu je možno dohodnout.

REFERENT/KA VÝROBY

Náplň práce:

Požadavky:

Pracovní úvazek je možno dohodnout na 20 hodin týdně. Pracovní místo je určeno pro osoby zdravotně postižené. Nástup dle dohody. Životopisy zasílejte do 29.02.2024.

TECHNOLOG

Požadavky:

SEŘIZOVAČ A PROGRAMÁTOR CNC

Požadavky:

Písemné nabídky se stručným profesním životopisem zasílejte na adresu OBZOR, výrobní družstvo Zlín, personální odd., Na Slanici 378, 763 02  Zlín nebo prostřednictvím e-mailu: personalni@obzor.cz, případně se můžete telefonicky informovat v době od 8.00 do 14.00 na tel. č. 734 783 995.

Operátor Napište nám dotaz ?
x
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.