Obzor.cz >> Společnost >> KARIÉRA

KARIÉRA

Pokud máte zájem o pracovní pozici v naší firmě, můžete reagovat na naši nabídku. V případě, že v současné době není volná žádná pozice, můžete nám zaslat životopis na e-mail adresu: personalni@obzor.cz. V e-mailu zároveň uveďte tuto větu: „V souladu se zákonem č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji společnosti OBZOR, výrobní družstvo Zlín výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání, a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na jeden rok od jejich zaslání.“

Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, dodatkovou dovolenou, 13. a 14. plat, odměny za pracovní výročí a životní jubilea, příspěvky na kulturní akce, závodní stravování, vlastní rekreační středisko a další  benefity.

Zasláním životopisu dáváte souhlas se zařazením do naší databáze, shromažďováním, zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

V SOUČASNÉ DOBĚ NABÍZÍME TATO VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA:

REFERENT JAKOSTI

Požadujeme:

Náplň práce:

Nástup možný od května 2018.

 Písemné nabídky se stručným profesním životopisem a přehledem dosavadní praxe zasílejte nejpozději do 13.5.2018 na adresu OBZOR, výrobní družstvo Zlín, personální odd., Na Slanici 378, 763 02  Zlín nebo prostřednictvím e-mailu: personalni@obzor

LISAŘ

 Náplní práce je obsluha vstřikovacích lisů, odebírání výlisků, dokončovací práce (ořezávání vtoků apod.) a  jejich kontrola. Pracovní činnost je vykonávána ve třísměnném provozu  - pondělí až pátek. Pracovní místo je vhodné i  pro osoby zdravotně postižené.

Termín nástupu je možno dohodnout.

Písemné nabídky se stručným profesním životopisem  zasílejte na adresu OBZOR, výrobní družstvo Zlín, personální odd., Na Slanici 378, 764 13  Zlín nebo prostřednictvím e-mailu: personalni@obzor.cz, případně se můžete telefonicky informovat v době od 8.00 do 14.00 na tel. č. 734 783 995.

Manipulant

 Náplní práce je nakládání a  převážení  materiálu  ze skladů na dílny, odvoz hotových výrobků do skladů, popř. nakládání do aut. Manipulace s těžšími břemeny. Pracovní činnost je vykonávána ve třísměnném provozu (pondělí – pátek). Pracovní místo je  vhodné i pro osoby zdravotně postižené. Požadujeme samostatnost a spolehlivost.

Písemné nabídky se stručným profesním životopisem  zasílejte na adresu OBZOR, výrobní družstvo Zlín, personální odd., Na Slanici 378, 763 02  Zlín nebo prostřednictvím e-mailu: personalni@obzor.cz, případně se můžete telefonicky informovat v době od 8.00 do 14.00 na tel. č. 734 783 995.

Operátor Napište nám dotaz ?
x