Obzor.cz >> Společnost >> KARIÉRA

KARIÉRA

Pokud máte zájem o pracovní pozici v naší firmě, můžete reagovat na naši nabídku. V případě, že v současné době není volná žádná pozice, můžete nám zaslat životopis na e-mail adresu: personalni@obzor.cz. V e-mailu zároveň uveďte tuto větu: „V souladu se zákonem č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji společnosti OBZOR, výrobní družstvo Zlín výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání, a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na jeden rok od jejich zaslání.“

Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, dodatkovou dovolenou, 13. a 14. plat, odměny za pracovní výročí a životní jubilea, příspěvky na kulturní akce, závodní stravování a další  benefity.

Zasláním životopisu dáváte souhlas se zařazením do naší databáze, shromažďováním, zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

 

V SOUČASNÉ DOBĚ NABÍZÍME TATO VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA:

 

Skladník

Náplní práce je příjem a výdej materiálu z meziskladu, kontrola jeho kvality a množství na základě příjmových dokladů, výdej materiálu na základě žádanek z jednotlivých středisek a závodů, vedení evidence o pohybu skladových položek. Skladník odpovídá za množství přijatého a vydaného materiálu. Pracovní úvazek je 4 hodiny denně. Pracovní činnost je prováděna převážně vestoje.  

Požadujeme pečlivost a spolehlivost.

Pracovní místo je určeno pro osoby zdravotně postižené.   

Termín nástupu je možno dohodnout. Nabídky se stručným profesním životopisem zasílejte na níže uvedenou adresu.

 

Pomocník v kuchyni

Náplní práce je pomoc při výdeji obědů, mytí nádobí v myčce a úklid výdejny. Pracovní úvazek je 20 hodin týdně (pracovní doba 10.00 hodin – 14.00 hodin). Požadujeme pečlivost a spolehlivost.

Pracovní místo je určeno pro osoby zdravotně postižené. Jedná se o chráněné pracovní místo. Termín nástupu je možno dohodnout.


Písemné nabídky se stručným profesním životopisem zasílejte nejpozději do 30.11.2019 na níže uvedenou adresu.

  

Obsluha CNC – výroba elektrod z grafitu

Náplní práce je obsluha CNC grafitového centra na frézování elektrod pro elektrozivní zařízení, příprava grafitu na obrábění, následné obrábění, konzultace výroby s programátorem a dle vytíženosti práce na konvenčním soustruhu.

Požadujeme vyučení ve strojním oboru, praxi minimálně 2 roky, znalost čtení výkresové dokumentace, manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost a schopnost týmové práce.

Termín nástupu je možno dohodnout.

   

Lisař

Náplní práce je obsluha vstřikovacích lisů, odebírání výlisků, dokončovací práce (ořezávání vtoků apod.) a  jejich kontrola. Pracovní činnost je vykonávána ve třísměnném provozu  - pondělí až pátek.   Požadujeme zodpovědnost, spolehlivost a manuální zručnost.

Pracovní místo je vhodné i pro osoby zdravotně postižené. 

Termín nástupu je možno dohodnout.

 

Písemné nabídky se stručným profesním životopisem zasílejte na adresu OBZOR, výrobní družstvo Zlín, personální odd., Na Slanici 378, 763 02  Zlín nebo prostřednictvím e-mailu: personalni@obzor.cz, případně se můžete telefonicky informovat v době od 8.00 do 14.00 na tel. č. 734 783 995.

Operátor Napište nám dotaz ?
x
 
Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním Další informace