Obzor.cz >> Společnost >> KARIÉRA

KARIÉRA

Pokud máte zájem o pracovní pozici v naší firmě, můžete reagovat na naši nabídku. V případě, že v současné době není volná žádná pozice, můžete nám zaslat životopis na e-mail adresu: personalni@obzor.cz. V e-mailu zároveň uveďte tuto větu: „V souladu se zákonem č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji společnosti OBZOR, výrobní družstvo Zlín výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání, a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na jeden rok od jejich zaslání.“

Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, dodatkovou dovolenou, odměny za pracovní výročí a životní jubilea, příspěvky na kulturní akce, závodní stravování a další  benefity.

Zasláním životopisu dáváte souhlas se zařazením do naší databáze, shromažďováním, zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

 

V SOUČASNÉ DOBĚ NABÍZÍME TATO VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA:

 

NOČNÍ VRÁTNÝ

Náplní práce je ostraha areálu, výdej klíčů. Pracovní činnost je vykonávána ve 12ti hodinových směnách (nočních) v nepřetržitém provozu.

Požadujeme zodpovědnost a spolehlivost. Pracovní pozice je určena pro osoby zdravotně postižené. Jedná se ochráněné pracovní místo.

Termín nástupu je možno dohodnout.

REFERENT/KA PRODEJE 

Požadavky:

Náplň práce:

KONTROLOR

Náplní práce je vstupní a výstupní kontrola materiálu, polotovarů a hotových výrobků, a to jak vizuálně tak i pomocí kontrolních přístrojů, odpovědnost za udržení naplánované jakosti finálních výrobků a služeb určených výrobních dílen. Pracovní úvazek je 32,5 hodiny týdně v jednosměnném provozu.

Požadujeme odpovědnost, spolehlivost a samostatnost. 

Pracovní místo je určeno pro osoby zdravotně postižené. Jedná se o chráněné pracovní místo.

Termín nástupu je možno dohodnout.

 

DĚLNÍK - MONTÁŽNÍ PRÁCE

Náplní práce je  montáž vačkových spínačů, domovních spínačů dle výkresů a pokynů mistra, letování pájkou tištěných spojů, lepení plastových výrobků, montáž krytů a jiné kooperační práce dle požadavků zákazníků - lepení obálek, apod.

Pracovní místo je určeno pro osoby zdravotně postižené. Jedná se o chráněné pracovní místo. Požadujeme manuální zručnost, zodpovědnost a spolehlivost.

Termín nástupu a délku pracovního úvazku je možno dohodnout.

 

REFERENT/KA SKLADU

Náplní práce je zpracování dokladů střediska, vedení jejich evidence, kontrola odepsání dílů použitých při výrobě jednotlivých zakázek, příjem a převod dílů z jiných středisek případně od kooperačních firem, zajišťování povrchových úprav materiálu. Pracovní úvazek je 20 hodin týdně.

Požadujeme znalost práce na PC (Word, Excel), pečlivost, spolehlivost.

Pracovní místo je určeno pro osoby zdravotně postižené. Jedná se o chráněné pracovní místo.

Termín nástupu je možno dohodnout.

   

REFERENT/KA TECHNICKÉ KONTROLY

Požadujeme:

 Náplň práce:

Pracovní místo je určeno pro osoby zdravotné postižené. Jedná se o chráněné pracovní místo.

Nástup dle dohody.

Písemné nabídky se stručným profesním životopisem a přehledem dosavadní praxe zasílejte nejpozději do 30.9.2021.

   

Brigáda (dohoda o provedení práce)

 Náplní práce je osazování kontaktů do tištěných spojů. Pracovní směny je možno dohodnout.

   

LISAŘ/KA (brigáda)

Náplní práce je obsluha vstřikovacích lisů, odebírání výlisků, dokončovací práce (ořezávání vtoků apod.) a  jejich kontrola. Pracovní činnost je vykonávána ve dvousměnném provozu  - pondělí až pátek (dohoda o provedení práce). Požadujeme zodpovědnost, spolehlivost a manuální zručnost.

Pracovní místo je vhodné i pro osoby zdravotně postižené. 

  

 LISAŘ/KA

Náplní práce je obsluha vstřikovacích lisů, odebírání výlisků, dokončovací práce (ořezávání vtoků apod.) a  jejich kontrola. Pracovní činnost je vykonávána ve třísměnném provozu  - pondělí až pátek.   Požadujeme zodpovědnost, spolehlivost a manuální zručnost.

Pracovní místo je vhodné i pro osoby zdravotně postižené. 

Termín nástupu je možno dohodnout.

 

Písemné nabídky se stručným profesním životopisem zasílejte na adresu OBZOR, výrobní družstvo Zlín, personální odd., Na Slanici 378, 763 02  Zlín nebo prostřednictvím e-mailu: personalni@obzor.cz, případně se můžete telefonicky informovat v době od 8.00 do 14.00 na tel. č. 734 783 995.

Operátor Napište nám dotaz ?
x
 
Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním Další informace