Obzor.cz >> Společnost >> KARIÉRA

KARIÉRA

Pokud máte zájem o pracovní pozici v naší firmě, můžete reagovat na naši nabídku. V případě, že v současné době není volná žádná pozice, můžete nám zaslat životopis na e-mail adresu: personalni@obzor.cz. V e-mailu zároveň uveďte tuto větu: „V souladu se zákonem č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji společnosti OBZOR, výrobní družstvo Zlín výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání, a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na jeden rok od jejich zaslání.“

Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, dodatkovou dovolenou, odměny za pracovní výročí a životní jubilea, příspěvky na kulturní akce, závodní stravování a další  benefity.

Zasláním životopisu dáváte souhlas se zařazením do naší databáze, shromažďováním, zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

 

V SOUČASNÉ DOBĚ NABÍZÍME TATO VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA:

  

REFERENT/KA ZAHRANIČNÍHO NÁKUPU

Požadavky:

 Náplň práce:

 

REFERENT/KA NÁKUPU

Požadavky:

Náplň práce:

  

VEDOUCÍ NÁSTROJÁRNY

Náplň práce:

řízení a organizace výroby nástrojárny

příprava podkladů pro nacenění budoucích zakázek

příprava podkladů pro výrobu, výrobních příkazů

zajištění plnění výrobního plánu

kontrola výkonů podřízených zaměstnanců

sledování a vyhodnocování efektivního využití svěřených technologií

vedení předepsané dokumentace

Požadujeme:

VŠ nebo SŠ vzdělání technického zaměření

praxe v oboru, ve vedoucí funkci

organizační a komunikační dovednosti

znalost výroby vstřikovacích a lisovacích forem

zodpovědnost, odolnost vůči stresu

 

MANIPULANT/KA

Náplní práce je nakládání a  převážení  materiálu  ze skladů na dílny, odvoz hotových výrobků do skladů, popř. nakládání do aut. Manipulace s těžšími břemeny. Pracovní činnost je vykonávána ve třísměnném provozu (pondělí – pátek). Požadujeme samostatnost a spolehlivost. Termín nástupu je možno dohodnout.

      

LISAŘ/KA (brigáda)

Náplní práce je obsluha vstřikovacích lisů, odebírání výlisků, dokončovací práce (ořezávání vtoků apod.) a  jejich kontrola. Pracovní činnost je vykonávána ve dvousměnném provozu  - pondělí až pátek (dohoda o provedení práce). Požadujeme zodpovědnost, spolehlivost a manuální zručnost.

Pracovní místo je vhodné i pro osoby zdravotně postižené. 

  

 LISAŘ/KA

Náplní práce je obsluha vstřikovacích lisů, odebírání výlisků, dokončovací práce (ořezávání vtoků apod.) a  jejich kontrola. Pracovní činnost je vykonávána ve třísměnném provozu  - pondělí až pátek.   Požadujeme zodpovědnost, spolehlivost a manuální zručnost.

Pracovní místo je vhodné i pro osoby zdravotně postižené. 

Termín nástupu je možno dohodnout.

 

Písemné nabídky se stručným profesním životopisem zasílejte na adresu OBZOR, výrobní družstvo Zlín, personální odd., Na Slanici 378, 763 02  Zlín nebo prostřednictvím e-mailu: personalni@obzor.cz, případně se můžete telefonicky informovat v době od 8.00 do 14.00 na tel. č. 734 783 995.

Operátor Napište nám dotaz ?
x
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.