Obzor.cz >> Společnost >> KARIÉRA

KARIÉRA

Pokud máte zájem o pracovní pozici v naší firmě, můžete reagovat na naši nabídku. V případě, že v současné době není volná žádná pozice, můžete nám zaslat životopis na e-mail adresu: personalni@obzor.cz. V e-mailu zároveň uveďte tuto větu: „V souladu se zákonem č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji společnosti OBZOR, výrobní družstvo Zlín výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání, a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na jeden rok od jejich zaslání.“

Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, dodatkovou dovolenou, odměny za pracovní výročí a životní jubilea, příspěvky na kulturní akce, závodní stravování a další  benefity.

Zasláním životopisu dáváte souhlas se zařazením do naší databáze, shromažďováním, zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

 

V SOUČASNÉ DOBĚ NABÍZÍME TATO VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA:

 

REFERENT ZAHRANIČNÍHO OBCHODU

Náplň práce:

Požadujeme:

Nabízíme:

 

LISAŘ/KA (brigáda)

Náplní práce je obsluha vstřikovacích lisů, odebírání výlisků, dokončovací práce (ořezávání vtoků apod.) a  jejich kontrola. Pracovní činnost je vykonávána ve dvousměnném provozu  - pondělí až pátek (dohoda o provedení práce). Požadujeme zodpovědnost, spolehlivost a manuální zručnost.

Pracovní místo je vhodné i pro osoby zdravotně postižené. 

 

SKLADNÍK

Náplní práce je příjem a výdej materiálu z meziskladu, kontrola jeho kvality a množství na základě příjmových dokladů, výdej materiálu na základě žádanek z jednotlivých středisek a závodů, vedení evidence o pohybu skladových položek. Skladník odpovídá za množství přijatého a vydaného materiálu. Pracovní úvazek je 6,5 hodiny denně.  Pracovní činnost je prováděna převážně vestoje s občasnou manipulací s břemeny. 

Požadujeme pečlivost a spolehlivost.

Pracovní místo je určeno pro osoby zdravotně postižené.   

Termín nástupu je možno dohodnout.

 

ÚDRŽBÁŘ , ŘIDIČ

Náplň práce:

Požadujeme:

Pracovní úvazek je 37,5 hodiny týdně. Pracovní místo je určeno pro osoby zdravotně postižené. Jedná se o chráněné pracovní místo.

Termín nástupu je od 1.11.2020

 

VRÁTNÝ/Á

Náplní práce je ostraha areálu, přepojování telefonických hovorů. Pracovní činnost je vykonávána ve 12ti hodinových směnách (denních).

Požadujeme zodpovědnost a spolehlivost. Pracovní pozice je určena pro osoby zdravotně postižené. Jedná se ochráněné pracovní místo.

Termín nástupu je možný dohodnout.

 

 LISAŘ/KA

Náplní práce je obsluha vstřikovacích lisů, odebírání výlisků, dokončovací práce (ořezávání vtoků apod.) a  jejich kontrola. Pracovní činnost je vykonávána ve třísměnném provozu  - pondělí až pátek.   Požadujeme zodpovědnost, spolehlivost a manuální zručnost.

Pracovní místo je vhodné i pro osoby zdravotně postižené. 

Termín nástupu je možno dohodnout.

 

Písemné nabídky se stručným profesním životopisem zasílejte na adresu OBZOR, výrobní družstvo Zlín, personální odd., Na Slanici 378, 763 02  Zlín nebo prostřednictvím e-mailu: personalni@obzor.cz, případně se můžete telefonicky informovat v době od 8.00 do 14.00 na tel. č. 734 783 995.

Operátor Napište nám dotaz ?
x
 
Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním Další informace