Obzor.cz >> Společnost >> Profil >> Pro architekty a developery

Pro architekty a developery

OBZOR ZLÍN - DESIGNOVÉ VYPÍNAČE A ZÁSUVKY

Jste architekt, designer, developer nebo máte stavební firmu? Zařaďte originální vypínače a zásuvky české výroby do svého projektu! Svým klientům můžete nabídnout moderní a nadčasový design, retro styl nebo elegantní klasiku v široké škále materiálů, barev a kombinací.

Proč vypínače od nás?

 

Designové řady

DECENTE

Řadu charakterizuje nadčasovost, moderní design a použití přírodních ušlechtilých materiálů. Širší rámečky vypínače působí luxusně a stylově doplní interiér. DECENTE je výjimečná i svým 3D efektem: díky konstrukci je vypínač mírně odsazen od zdi, a tak jakoby levituje nad ní. Na výběr jsou desítky odstínů z kolekce beton, sklo, dřevo, kov a plexi. Zejména v betonu jsme jako výrobce na českém trhu jedineční.

 

RETRO

je kolekce luxusních vypínačů inspirovaných někdejšími otočnými vypínači z dob první republiky a zároveň industriálním stylem továrního areálu T. Bati ve Zlíně. RETRO kolekce najde své uplatnění v interiérech laděných do rustikálního, starobylého nebo vintage stylu, ale také v moderních loftech a jiných minimalistických interiérech. K výběru jsou kolekce keramika, dřevo a novinkami tohoto roku jsou nevšední, ale velmi trendy beton a luxusní design kolekce sklo.

 

ELEGANT

Tato řada nabízí vypínače a zásuvky vyrobené z kvalitního plastu - polykarbonátu, který je velmi trvanlivý a odolný UV záření. Jejich design je klasický, nevtíravý a vytvoří tak harmonický celek s jakýmkoli typem interiéru. Na výběr je široká škála 18 pastelových, sytých i metalických barev, které lze vzájemně kombinovat.

 

Kontakt

Marek Beneda
obchodní zástupce
tel.: +420 736 760 899
marek.beneda@obzor.cz
Mgr. Richard Černý
obchodní zástupce
tel.: +420 604 242 842
richard.cerny@obzor.cz 

Bedřich Mezík
technická podpora
ots@obzor.cz
tel.: +420 577 195 175

 

Podívejte se na některé realizované projekty! Více referenčních fotografií naleznete i na této stránce.

Zavřít
Operátor Napište nám dotaz ?
x
 
Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním Další informace