LIGHT+BUILDING

LIGHT+BUILDING

BETON A SKLO V KOLEKCI VYPÍNAČŮ OBZOR MÍŘÍ NA VELETRH LIGHT + BUILDING!

Horkou novinku ze světa vypínačů a zásuvek bude prezentovat společnost OBZOR ze Zlína na světovém veletrhu Light + Building ve Frankfurtu nad Mohanem ve dnech od 18. do 23. března 2018. V rámci ryze české kvalitní výroby představí výrobce nový materiál ve svém sortimentu domovních vypínačů – beton. Betonový rámeček k vypínačům a zásuvkám nabídne OBZOR ve svých prodejních řadách DECENTE a RETRO. Expozici firmy OBZOR najdete v hale 11.1., stánek číslo B92.

Německý veletrh Light + Building je každoroční přehlídkou celosvětových trendů a novinek v oblasti domovních vypínačů a zásuvek i produktů průmyslové elektroinstalace. I proto svoji pravidelnou účast český výrobce OBZOR staví na novinkách a netradičních řešeních v tomto segmentu. Letošní rok firma zaměřila naplno na netradiční materiál – beton, který navíc posílila o sklo. „Ručně vyráběný betonový rámeček ze speciální směsi odpovídá na požadavky architektů po atypických materiálech do moderního interiéru. Betonový materiál je obohacen o organická vlákna, která přispívají k jeho zesílení a na atraktivitě jeho vzhledu se podílí žádoucí póry, které se přirozeně vyskytují na povrchu rámečků vypínačů. Beton je voděodolný a UV stabilní. Na veletrhu lze vidět ukázky v provedení řady DECENTE a RETRO,“ uvádí Ing. Martina Obadalová, vedoucí marketingu družstva OBZOR.

               

  řada DECENTE v provedení beton                            RETRO řada s betonovým rámečkem

                                   Elegantní řada RETRO nabídne navíc ve své sérii ještě jednu materiálovou novinku, kterou je sklo. „Sklo hraje prim už i v naší řadě DECENTE, a proto jsme se rozhodli tento materiál využít i pro RETRO kolekci. Nicméně v tomto případě, na rozdíl od betonu jde o prototypy, na kterých si vyzkoušíme zájem u veletržních návštěvníků,“ dodává Ing. Martina Obadalová.

V rámci svojí vystavované kolekce český výrobce domovních vypínačů a zásuvek OBZOR kromě novinek připomene i další produkty ze svého sortimentu – ucelenou řadu DECENTE se stylovým designem a 3D efektem, kompletní autorskou sérii RETRO, kolekci ELEGANT, kterou charakterizuje široké barevné spektrum a v neposlední řadě i vačkové spínače.

 

 

 

OSTATNÍ AKTUALITY
Operátor Napište nám dotaz ?
x
 
Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním Další informace