OBZOR Zlín v Českých 100 nejlepších

OBZOR Zlín v Českých 100 nejlepších Letos slavíme mimořádný úspěch! Naše družstvo je mezi 10 nejlepšími firmami v kategorii Družstevnictví & Zaměstnanost prestižní podnikatelské soutěže Českých 100 nejlepších.

 

 

 

Slavnostní vyhlášení výsledků proběhlo 30. 11. 2018 ve Španělském sále Pražského hradu za účasti předsedy Senátu PČR Jaroslava Kubery, předsedy Poslanecké sněmovny PČR Radka Vondráčka, ministryně průmyslu a obchodu Marty Novákové a dalších významných hostů. Diplom převzal předseda družstva, pan Vladan Zejda.

„Do soutěže jsme byli přihlášeni Svazem českých a moravských výrobních družstev. Nominace od SČMVD nás poctila a rádi jsme ji přijali,“ říká pan Vladan Zejda, předseda našeho výrobního družstva, tradičního českého výrobce vačkových spínačů a domovní elektroinstalace, a pokračuje: „Doufali jsme, že by se nám mohlo podařit získat ocenění v soutěži Českých 100 nejlepších, protože jsme stabilním a spolehlivým dodavatelem výrobků a služeb již více než 50 let, a jsme hrdí, že celou tu dobu zaměstnáváme zdravotně znevýhodněné a pomáháme jim tak v jejich uplatnění na trhu práce. Výsledek soutěže nás upřímně potěšil a vážíme si jej – je oceněním dlouholeté dobré práce celého kolektivu našeho výrobního družstva a zároveň znamením, že má smysl v této práci pokračovat i nadále.“

Soutěž vyhlašuje společnost Comenius ve spolupráci s Hospodářskou komorou ČR již od roku 1996.

 

Českých 100 nejlepších: Předseda družstva OBZOR Zlín, p. Vladan Zejda, přebírá diplom.

Českých 100 nejlepších: Předseda družstva OBZOR Zlín, p. Vladan Zejda (druhý zleva), přebírá diplom.

OSTATNÍ AKTUALITY
Operátor Napište nám dotaz ?
x
 
Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním Další informace