Poděkování Designblok 2018

Poděkování Designblok 2018 Letošní Designblok je úspěšně za námi. Děkujeme všem za zájem o naše produkty. Podívejte se na fotky!

Prezentovali jsme dvě novinky v řadě domovních vypínačů RETRO.

První z nich je přepínač tří světel, jehož vývoj začal zvídavým dotazem, jestli by bylo možné ovládat více jak dvě svítidla pomocí jednoho vypínače. Toto přání plní právě tento přepínač na tři světla (nebo tři skupiny světel) v řadě RETRO s vačkovým mechanismem uvnitř. Funkce přepínače spočívá v jednoduchém otáčení středového ovladače, kterým se postupně rozsvěcují či zhasínají světla v daném prostoru. Díky jednoduchému pohybu dokážete to samé jako když byste sepnuli postupně tři vypínače po sobě.

I druhá novinka v hravé expozici se týká kolekce vypínačů RETRO. Jde o progresivní a neotřelé materiály rámečků, sklo a betonSklo na kulatém vypínači reprezentuje luxus a nadčasovou krásu a působí velmi čistým a jemným dojmem. A proč beton? Tento neobvyklý materiál vnáší do interiérů nádech industrialismu a přitom se dobře kombinuje s ostatními přírodními materiály. Těší nás, že jsme na českém trhu jediní výrobci, kteří tento originální design na domovní elektroinstalaci mohou svým zákazníkům dopřát.

 Doufáme, že jste si celou výstavu užili a nabrali hodně inspirace. +

   

OSTATNÍ AKTUALITY
Operátor Napište nám dotaz ?
x
 
Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním Další informace