RETRO je trefa do černého na Zlin Design Week!

RETRO je trefa do černého na Zlin Design Week! Zveme vás ke zhlédnutí venkovní expozice domovních vypínačů RETRO, která bude součástí týdenního festivalu designu Zlin Design Week. K vidění bude ve dnech 4. - 11. 5. 2018 na náměstí Míru ve Zlíně.

Jelikož tématem letošního čtvrtého ročníku je hra, i my si s naší prezentací pohrajeme. Představíme kolekci domovních vypínačů nápadného i nápaditého designu RETRO, která bude instalována do city modulu uprostřed zlínského náměstí.

Řada RETRO je typická nejen kulatým tvarem, ale do podvědomí dostala také vydávaným zvukem při používání. Vypínače RETRO vyrábíme se stejnými strojky, které jinak využíváme k výrobě klasických vačkových spínačů určených pro průmyslové aplikace. Díky nim se po otočení kličky uprostřed vypínače ozve cvaknutí, jaké bylo obvyklé u vypínačů z první republiky. Dnes toto nikdo jiný neumí. RETRO je tak opravdu na českém trhu jedinečné.

 

 vypínač retro sklo černé

 

RETRO není jen kombinace nestárnoucí černé a bílé použité v kolekci keramika, ale k výběru jsou i rámečky masivní dřevěné z buku a dubu a horkými novinkami jsou rámečky z betonu a skla. Více najdete v galerii vypínačů RETRO nebo přímo na našem podnikovém eshopu.

Všechny venkovní instalace Zlin Design Weeku jsou volně přístupné, tak neváhejte a přijďte se inspirovat, pobavit nebo si jen zpestřit průchod přes náměstí.

 

Domovní vypínače RETRO OBZOR na Zlin Design Week

 

Projekt Zlin Design Week pořádají studenti z Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně a od prvního květnového pátku oživí celé město designovými instalacemi, výstavami, workshopy i Konferencí design & marketing.

OSTATNÍ AKTUALITY
Operátor Napište nám dotaz ?
x
 
Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním Další informace