Veletrh FOR ARCH 2022

Od 20. do 24. září 2022 se v Praze koná 33. ročník veletrhu FOR ARCH a my na něm nesmíme chybět.

Rádi bychom Vás pozvali na veletrh FOR ARCH, který se uskuteční ve dnech 20. - 24. září 2022 v Pražském veletržním sálu Letňany. Náš stánek najdete v hale 5 na ploše A 18.

Jako poděkování za váš zájem vám nabízíme bezplatný vstup na veletrh, kde se seznámíte s nejnovějšími trendy v oblasti stavebních materiálů, automatizace, zabezpečení, elektrotechniky, dveří, oken, stínící techniky, dřevostaveb, bazénů a saun a další. A nezapomeňte se zastavit i u našeho stánku.

Jak získat vstupenku zdarma?

Kontaktujte nás na emailu marketing@obzor.cz a my vám obratem pošleme odkaz, na kterém si pak vstupenku můžete stáhnout.

Na co se můžete těšit?

Představíme poslední novinky v sortimentu domovních vypínačů - nové barvy rámečků vypínačů VECTIS v několika exkluzivních barvách. Kromě novinek připomeneme i další produkty z našeho sortimentu – kompletní přehled designových vypínačů DECENTE dřevo, sklo, kov a beton a RETRO keramika, dřevo, sklo a beton nebo kolekci ELEGANT, kterou charakterizuje široké barevné spektrum.

Těšíme se na Vás!

Rádi bychom Vás pozvali na veletrh FOR ARCH, který se uskuteční ve dne 20. - 24. září 2022 v Pražském veletržním sálu Letňany. Náš stánek najdete v hale 5 na ploše A 18.

 

OSTATNÍ AKTUALITY
Operátor Napište nám dotaz ?
x
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.