DECENTE

Nadčasovost, moderní design a použití přírodních ušlechtilých materiálů charakterizuje řadu vypínačů a zásuvek DECENTE. Širší rámečky vypínače působí luxusně a stylově doplní interiér. Řada DECENTE je zajímavá i svým prostorovým efektemRámečky vypínačů a zásuvek jsou svou konstrukcí mírně odsazeny od zdi (cca 5 mm). Vystupují tím zřetelněji do prostoru a působí výraznějším dojmem Rámečky je možné kombinovat s bílými, černými anebo metalickými odstíny středových krytů.

Na výběr jsou desítky nádherných odstínů z kolekce beton, sklo, dřevo, kov a plexi.

 

                     

                       

Skleněné vypínače

Skleněné vypínače lze vybírat z 18 barevných odstínů. Jedná se o sklo Lacobel, na kterém je nanesen vysoce kvalitní barevný lak. Lakovaná skla se vyznačují výbornou barevnou stabilitou, vysokou odolností proti vlhkosti a poškrábání. Barevná škála (dle RAL a REF) zaručuje vždy stejný odstín a tento tak lze jednoduše sladit i na dalších interiérových prvcích, např. na obložení zdi za kuchyňskou linkou, na nábytkových dvířkách apod. V nabídce jsou také zrcadlové vypínače v odstínu zrcadlo bronz nebo ocel. V nabídce jsou i skleněné rámečky v matu se saténovou úpravou "Matelac" ve 4 populárních odstínech, na kterém nejsou vidět otisky prstů.
 

Kovové vypínače

Kovové vypínače jsou v provedení nerez a hliník. Nerezové vypínače jsou upraveny do vysokého lesku. Vypínač v hliníku je naopak v matné povrchové úpravě. Tyto prémiové rámečky jsou vyrobeny skutečně z kovu, nejde jen o návlek či imitaci! O tom se snadno přesvědčíte, když si vypínač potěžkáte v ruce.
 

Dřevěné vypínače

Dub, ořech, mahagon. Dřevo je v interiéru stále oblíbené, přináší harmonii, hřejivost a kousek přírody do našich domovů. Navíc se dobře kombinuje se sklem, nerez ocelí, hliníkem a dalšími materiály. Pozor však na přemíru různých dekorů dřeva a jejich kombinace v místnostech. Naše vypínače jsou vyrobeny z přírodní dýhy na nosné MDF desce a ošetřené lakováním, které zaručuje stálobarevnost a dostatečnou odolnost.
 

Betonové vypínače 

A proč ne?! Chce to trochu odvahy, ale budete odměněni vskutku osobitým řešením. Vypínače zaujmou lehce industriálním vzhledem, zajímavou strukturou i téměř neomezenou životností. Na povrchu betonového rámečku se přirozeně vyskytují žádoucí póry, které tak vytvářejí vždy jedinečný vzhled každého kusu. A nadto jsou rámečky voděodolné a UV stabilní.
 

Decente plexi  

Produktová řada zahrnuje:

  • vypínače, zásuvky, ovladače    
  • termostaty, PIR čidla
  • inteligentní elektroinstalaci
  • hotelové systémy: čtečky karet a spořiče energie

Vyzkoušejte, jak budou slušet vypínače DECENTE vašemu interiéru v online designerovi!

Podívejte se na reference níže nebo více vypínačů najdete v online katalogu domovnivypinace.cz.

 

 

 

Operátor Napište nám dotaz ?
x
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.