ELEGANT

Klasický, nevtíravě elegantní design této řady vytvoří harmonický celek s jakýmkoli typem interiéru. Na výběr je široká škála 18 pastelových, sytých i metalických barev, které lze vzájemně kombinovat. Pastelové tlumené odstíny decentně podtrhnou atmosféru vašeho interiéru, plné syté barvy naopak budou výrazným akcentem a přitáhnou pozornost k detailu - vypínači. Jedinečná konstrukce rámečků dovoluje spojovat libovolné dvě barvy dohromady na bočním a základním segmentu rámečku, a tak ladit vzhled vypínačů Vám na míru.
 

Produktová řada zahrnuje:

 
 
Novinkou v této řadě je svislý trojrámeček a nové barevné odstíny v moderních tónech oříškově hnědé, cappuccina, ocelově šedé a olivově šedé. Trendy vypínače na e-shopu.
 
         
 
 
Neobvyklé konstrukční řešení spojování rámečků umožňuje také vytvářet svislé, plošné nebo až sedminásobné vodorovné kombinace vypínačů (viz nákres).

 

Vypínače na míru

Unikátní konstrukce rámečku dovoluje přímo na něm kombinovat dvě libovolné barvy. A to znamená, že váš vypínač může vypadat ve zvolené barvě může vypadat 4x jinak!

         


Vyzkoušejte to sami v online designeru i na vlastní zdi!

Podívejte se na více vypínačů v online katalogu domovnivypinace.cz.

 

Operátor Napište nám dotaz ?
x
 
Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním Další informace