Obzor.cz >> Výrobky >> Vačkové spínače >> Spínací přístroje Kraus&Naimer

Spínací přístroje Kraus&Naimer

Kraus and Naimer

Rakouská firma KRAUS & NAIMER byla založena v roce 1907. Spínací přístroje jsou vyráběny v 5 výrobních závodech - v Rakousku, Německu, Brazílii, USA a na Novém Zélandu. Celosvětový prodej zajišťuje 19 vlastních prodejních společností (takzvaných SOLENOID společností) a četní obchodní zástupci.

V České republice a na Slovensku je společnost OBZOR, výrobní družstvo Zlín výhradním distributorem této značky.

V případě dotazů kontaktujte ots@obzor.cz.

 

Ke stažení: Katalogy spínačů KRAUS & NAIMER

 

C-, CA-, CAD-, L-SPÍNAČE: 10A - 2400A


C - spínače jsou reprezentantem klasických vačkových spínačů, nabízejících ideální řešení pro různorodá použití (ovládací a přístrojové spínače, motorové spínače atd.).


CA - spínače s krytím svorek proti náhodnému dotyku od 10 A do 32 A jsou ideálním řešením pro mnoho standardních aplikací souvisejících s průmyslovým řízením a ovládáním přístrojů a elektromotorů. Pro nízkonapěťové použití a pro spínání elektronických impulsů jsou nabízeny řady CA4 a CA4-1 s pozlacenými kontakty.
Praktickými výhodami CA - série jsou svorky s krytím proti náhodnému dotyku, které jsou přístupné buď vodorovně nebo svisle a kombinované (plus-minus) šrouby.

L - spínače od 350 A do 2400 A jsou určeny pro spínání odporových a nízkoindukčních zátěží.
C-, CA-, CAD-série umožňují přístup šroubovákem ze strany a jsou určeny pro svislou instalaci kabelů. Horizontální instalace kabelů je k dispozici u provedení E, EF, E22, FS, FT, VE, VE22, VF, VF22.

KG-SPÍNAČE: 20A - 315A

KG-řada obsahuje spínače a vypínače od 20A do 315A s mimořádnými bezpečnostními parametry. Jsou vhodné zejména jako hlavní spínače a servisní vypínače. Svorky spínačů jsou ve stejné rovině a v jedné řadě s připojenými vodiči nebo se spojkami a krytím proti dotyku (až do 160A). On-Off spínače jsou k dispozici od 3 do 8 pólů, přepínače od 3 do 4 pólů. K dispozici jsou také speciální verze pro ovládání motorových obvodů. Široké příslušenství pro spínače řady KG obsahuje prodloužené hřídele, osazení do dveří, nulové a zemnící svorky až do osmi pomocných kontaktů, krytí svorek a různá uzamykací zařízení atd.

CG-, CH-, CHR-SPÍNAČE: 10A - 25A

Vačkové spínače řady CG-, CH-, CHR- jsou konstruovány pro univerzální použití a mohou být ideálním řešením pro použití jako kontrolní spínače, přístrojové spínače a motorové regulační spínače. Různorodá spínací schémata, kvalitní materiály pro kontakty a svorky umožňují používat tyto spínače i v elektronických obvodech. Tato řada má snadno přístupné svorky, dokonce po namontování spínače.

DH-, DHR-, DK-, DKR-, D-SPÍNAČE: 20mA - 25A / 30mV - 690V

Tato řada spínačů byla vyvinuta za účelem dosáhnutí široké použitelnosti zvláště v oblasti velmi nízkých proudů, tzn. kalibračních, kontrolních a polovodičových elektrických obvodů, stejně tak u reléových a stykačových řízení. Zaručují velmi vysokou spínací spolehlivost, dokonce v nepříznivých podmínkách. Kontakty mohou být ovládány otáčením ovladače nebo tlakem na ovladač.

KH/KHR-SPÍNAČE: 32A - 40A

Nová řada nabízí 4 pólové provedení těla spínače a souměrně umístěné kontakty se zvýšenou pevností. Omezené síly blokovacího mechanismu dovolují snadnější ovládání. Nastavitelná délka hřídele umožňuje blokování zařízení přidaných na konci spínače. Bezpečnostní úroveň těchto spínačů předčí mnoho mezinárodních standardů. KHR-spínače jsou navrženy pro spojení s kruhovým typem svorek.

 

Operátor Napište nám dotaz ?
x
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.