Obzor.cz >> Výrobky >> Vačkové spínače >> Spínací přístroje Kraus&Naimer

Spínací přístroje Kraus&Naimer

Kraus and Naimer

Rakouská firma KRAUS & NAIMER byla založena v roce 1907. Spínací přístroje jsou vyráběny v 5 výrobních závodech - v Rakousku, Německu, Brazílii, USA a na Novém Zélandu. Celosvětový prodej zajišťuje 19 vlastních prodejních společností (takzvaných SOLENOID společností) a četní obchodní zástupci.

V České republice a na Slovensku je společnost OBZOR, výrobní družstvo Zlín výhradním distributorem této značky.

V případě dotazů kontaktujte ots@obzor.cz.

 

Ke stažení: Katalogy spínačů KRAUS & NAIMER

 

C-, CA-, CAD-, L-SPÍNAČE: 10A - 2400A


C - spínače jsou reprezentantem klasických vačkových spínačů, nabízejících ideální řešení pro různorodá použití (ovládací a přístrojové spínače, motorové spínače atd.).


CA - spínače s krytím svorek proti náhodnému dotyku od 10 A do 32 A jsou ideálním řešením pro mnoho standardních aplikací souvisejících s průmyslovým řízením a ovládáním přístrojů a elektromotorů. Pro nízkonapěťové použití a pro spínání elektronických impulsů jsou nabízeny řady CA4 a CA4-1 s pozlacenými kontakty.
Praktickými výhodami CA - série jsou svorky s krytím proti náhodnému dotyku, které jsou přístupné buď vodorovně nebo svisle a kombinované (plus-minus) šrouby.

L - spínače od 350 A do 2400 A jsou určeny pro spínání odporových a nízkoindukčních zátěží.
C-, CA-, CAD-série umožňují přístup šroubovákem ze strany a jsou určeny pro svislou instalaci kabelů. Horizontální instalace kabelů je k dispozici u provedení E, EF, E22, FS, FT, VE, VE22, VF, VF22.

 

Vačkové spínače rakouského výrobce nad 150 A.

Operátor Napište nám dotaz ?
x
 
Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním Další informace