Obzor.cz >> Výrobky >> Vypínače a zásuvky >> Inteligentní systémy

Inteligentní systémy

Ovládej svůj dům

pomocí chytrého systému Tecomat Foxtrot

     foxtrot

Systém inteligentního ovládání domu Foxtrot vám umožní ovládat ve svém domě cokoliv a odkudkoliv.

chytrý dům, inteligentní dům, Smart Home, inteligentní elektroinstalace, domácí automatizace

Tecomat Foxtrot je komplexní řídicí systém, který Vám v oblasti řízení inteligentních domů a budov umožní ovládat ve vašem domě prakticky veškeré technologie. Řídí topení, jednotlivá světla nebo světelné scény a barvy světel, libovolné elektrické spotřebiče, žaluzie, rolety, bazén, zavlažování zahrady, ale třeba i váš hudební systém či televizi a video.

Způsobů, jak váš dům a jeho technologie ovládat, je celá řada. Samozřejmě i v inteligentním domě zůstávají klasické vypínače a ovladače, ale přidávají se k nim možnosti ovládání dotykovými panely, chytrým telefonem, iPhonem či iPadem, televizí, ale i notebookem či počítačem na internetu.

Ovladače pro inteligentní systémy - chytrý spínač

Ovladač s krátk. ovládáním  dvoupolohový   Ovladač s krátk. ovládáním  čtyřpolohový            Ovladač s krátk. ovládáním čtyřpolohový Elegant  
 

Ovladač s krátk. ovládáním

dvoupolohový Decente

 

Ovladač s krátk. ovládáním

čtyřpolohový Variant

 

 Ovladač s krátk. ovládáním

čtyřpolohový Elegant

Velkou výhoda domu s Foxtrotem je automatizace provádění různých činností a technologií, připojených do systému. Jednoduše řešeno, dům provádí podle předem nastavených podmínek řadu úkonů sám. Ráno může vytáhnout žaluzie, spustit hudební systém s oblíbenou radiostanicí v nastavený čas, rozsvítit tlumené světlo na příjemnější vstávání. Nebo pozná, že jste se vrátili domů a nastaví příslušné teploty ve vašich místnostech. Stiskem jednoho tlačítka (ať už na telefonu nebo vypínače) zatáhnout žaluzie, rolety, zhasnout či nastavit světla a pustit televizi na oblíbeném programu, to ocení rozhodně řada z nás. Rodiče určitě rádi zkontrolují na svém telefonu pohled do dětského pokoje, že děti jsou v pořádku a třeba jim vypnou televizi, když usnuly.

Řídicí systém Tecomat Foxtrot je cenově tak dostupný, že se dnes instaluje i do standardních rodinných domů. Výhody domácí automatizace si proto může dovolit i běžný zákazník! Pro více informací o systému doporučujeme www.ovladejsvujdum.cz, kde naleznete i seznam autorizovaných instalačních firem, na něž se můžete v případě Vašeho zájmu o Foxtrot obrátit. Ty Vám podrobně představí všechny možnosti a funkce systému, konkrétní realizované domy, abyste maximálně využili možnosti, které Vám Foxtrot přináší.

Chytrý vypínač na eshopu »

Operátor Napište nám dotaz ?
x
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.